kujawskie zioła cuiavian herbs logo
menu menu

Dlaczego my

baner

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na arenie międzynarodowej. Tworzymy przedsiębiorstwo, które dostarcza surowce i komponenty zielarskie dla czołowych firm farmaceutycznych, spożywczych i kosmetycznych. Produkujesz lub zamierzasz stworzyć produkt zielarski, lek, suplement diety, przyprawę lub inny produkt zawierający zioła? Współpracując z Kujawskimi Ziołami, masz pewność, że jakość Twojego produktu zawsze jest najwyższa.

Z miłości do natury

slide

Z pasji do jakości

slide

Odkrywamy świat ziół

slide

Dlaczego my?

Naszym priorytetem jest niezawodność. Produkty pochodzące z Kujawskich Ziół spełniają najwyższe normy. Dzieje się tak dlatego, że bardzo szczegółowo wybieramy naszych dostawców. Wspieramy ich technologicznie i merytorycznie. Tworzymy z nimi uczciwe i długotrwałe relacje partnerskie. Dzięki czemu możemy zagwarantować niezawodne dostawy.

jakość

Jakość

Jesteśmy bezkompromisowi w kwestii jakości. Każdy towar, który trafia do magazynu, jest poddawany analizie i wprowadzany do bazy danych. Dzięki czemu jesteśmy w stanie ciągle weryfikować jego jakość.

zaufanie

Pewność i zaufanie

Zdecydowana większość naszych produktów pochodzi z upraw ekologicznych. Oznacza to, że są niezanieczyszczone, wolne od chemikaliów oraz modyfikacji genetycznych.

certyfikaty

Certyfikaty

Jesteśmy laureatem nagrody „Gazele Biznesu”, to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to prestiżowe wyróżnienie potwierdzające wiarygodność, dobrą reputację oraz dynamiczny rozwój firmy.

visual visual